• Nors vis daugiau ir daugiau yra kalbama apie tai, kokie užimti yra šių dienų žmonės, nesunku pastebėti, kad tarp gausybės užimtųjų tikrai  atsiras ir tų, kurie turi apsčiai laisvo laiko. Būtent šie žmonės ir turėtų pagalvoti, kaip prasmingai užpildyti laisvo laiko spragas. Maža to, yra ir dar vienas svarbus dalykas – verta pagalvoti ir apie tokią veiklą, kuri ne tik leistų pamiršti, kaip nuobodu būna tad, kai nėra ką veikti, bet ir atneštų bent šiek tiek papildomų pajamų. Savaime suprantama, būtų galima sugalvoti daug ir įvairių veiklų, kuri,  išgelbėtų nuo nuobodulio bei  papildytų kišenę, tačiau tuo  šį kartą aptarsime tik vieną pasirinkimą, kuris, gali būti naudingas kiekvienam, kuris turi daug laisvo laiko. Tai – straipsnių talpinimas tinklaraščiuose.

  Visų pirma, trumpai apie tai, kas tai per veikla. Reikia akcentuoti, jog tai – nesudėtingas užsiėmimas, tad dėl šios priežasties tiks daugeliui žmonių, net ir tiems, kurie neturi nieko bendra su IT sritimi. Tokios veiklos esmė yra labai paprasta – gaunate tekstus, kuriuos, laikydamiesi tam tikrų reikalavimų, turite sukelti į nurodytą serverį.  Žmonėms, dar nevykdžiusiems tokios veiklos, gali kilti klausimas, iš kur  gauti tų straipsnių ir kur juos reikia kelti. Atsakymas labai paprastas, susidedantis iš dviejų dalių. Visų pirma, galite siūlyti savo kandidatūrą pagal skelbimuose nurodytą informaciją, antra – imtis iniciatyvos patys ir nelaukti, kol SEO paslaugas teikiančios įmonės praneš informaciją apie tai, kad joms yra reikalingas žmogus, galintis talpinti straipsnius tinklaraščiuose, tiesiog siųskite savo CV tiesiogiai į tokio pobūdžio įmones, pateikdami žinią, kad jus domina būtent toks darbas.  Savaime suprantama, nereikėtų apsiriboti viena ar keliomis tokiomis įmonėmis – kuo daugiau CV išsiųsite, tuo didesni bus ir jūsų šansai vykdyti šią veiklą.

   

  Naudinga pasidomėti:

   

   

  Jau aptarėme šios veiklos esmę bei sužinojome, kur reikia kreiptis norint  ją vykdyti, tačiau liko neaptartas ir dar vienas aspektas. Tai -  galimybė uždirbti dar daugiau. Straipsnių talpinimas į tinklaraščius/katalogus yra  nemažai laiko, tačiau nedaug sugebėjimų reikalaujantis užsiėmimas. Taigi, jei jūsų netenkina tos pajamos, kurias gausite patalpinę ta tikrą skaičių straipsnių, būtinai pagalvokite i apie papildomo uždarbio galimybes – pasiteiraukite, galbūt yra galimybė tuos straipsnius ir rašyti  arba bent juos redaguoti, o galbūt – tiesiog surinkti reikalingą medžiagą (įmonės, kurios ieško žmonių straipsnių talpinimui, neretai ieško ir papildomų darbo rankų išvardintose srityse). Sėkmės atveju jūsų uždarbis gali padvigubėti ar net išaugti kelis kartus.


 • SEO paslaugos – puikiai žinomos daugeliui, na, o jei ketinate pradėti ar jau turite savo verslą, tuomet turbūt jau ir spėjote pasinaudoti šiomis paslaugomis. Apie šias paslaugas galima kalbėti labai daug, tad nieko keista, kad  jos yra aptariamos įvairiais apsektais. Vienas svarbiausių ir labiausiai dominančių klientus yra kaina. Nesunku pastebėti, kad ypač labai daug yra kalbama  bei rašoma apie tai, nuo kokių veiksnių priklauso galutinė šių paslaugų kaina, tačiau ne tiek jau ir daug pateikiama informacijos apie tai, kaip vienas kuris nors veiksnys įtakoja SEO paslaugos kainą. Kaip tik toks ir bus šis tekstas – nekalbėsime apie visus veiksnius,  nuo kurių priklauso, kiek kainuos SEO paslaugos, o atsakysime į klausimą, kaip straipsnių rašymas bei jų talpinimas įtakoja šios paslaugos kainą.

  Kiekis – vienas pagrindinių kriterijų, kurį reikia paminėti tuomet, kai kalbame apie tai, kaip straipsnių rašymas bei straipsnių talpinimas įtakoja SEO paslaugos kainą. Ko gero, visi žino tai, kad SEO paslaugos kaina  yra neatsiejama nuo straipsnių rašymo bei jų talpinimo (jei nebūtų atlikti šie du procesai, SEO paslauga negalėtų būti tinkamai suteikta), tačiau straipsnių kiekis yra labai svarbus.  Esmė tame, jog kuo daugiau teks parašyti tekstų bei jų sutalpinti, tuo didesnės bus galutinė SEO paslaugos kaina.  Situacijų būna labai įvairių: kartais pakanka vos keliolikos straipsnių, tačiau būna ir tokių atvejų, kai neužtenka nei kelių dešimčių ir tenka jų rašyti dar. Kiekvienas tokio pobūdžio straipsnis turi savo  rašymo bei talpinimo įkainį.

  Naudinga pasidomėti:

   

  Kada kalbame apie tai, kaip straipsnių rašymas bei jų talpinimas įtakoja  SEO paslaugos kainą, turime aptarti ir dar vieną dalyką. Tai – straipsnių kokybė. Tiesa, šį kartą nekalbėsime apie tai, kad tokie tekstai turi atitikti Google keliamus reikalavimus, o akcentuosime faktą, kad kiekvienas SEO straipsnis turi būti dar ir įdomus, naudingas. Nereikia būti puikiu SEO srities ekspertu, kad būtų aišku, kad pastarieji tekstai tikrai kainuos daugiau. Tad turint tokią informaciją, belieka tik pastebėti, kad tuo atveju, jei SEO paslaugai atlikti bus panaudoti unikalūs, įdomūs bei naudingi SEO straipsniai, tai ir galutinė šios paslaugos kaina bus  šiek tiek aukštesnė. Jei pirmuoju atveju, kuomet kalbėjome apie SEO straipsnių kiekį, užsakovas nelabai gali kontroliuoti situaciją, tai šiuo atveju, kai kalbame apie tekstų kokybę, paslaugą užsakantis žmogus gali rinktis, kokie turėtų būti tekstai (tik atitikti Google reikalavimus ar dar būti ir įdomūs bei naudingi).


 • Kokybiški SEO straipsniai. Rašytojų mūsų šalyje galima priskaičiuoti nors vežk vežimu. Jei kas norėtų pasiginčyti ar „palaužti rankom“ galima pateikti paprastą pavyzdį. Toli eiti nereikia, tiesiog pasijunkite nors vieną Jums žinomą garsų dienraštį. Tame dienraštyje pabandykite susirasti labiausiai Jums aktualų straipsnį ir nesivarginkite jo skaityti, nes visą jo turinį su vedžiojimais bei minčių išvedžiojimais galėsite susirasti komentaruose. Taip, taip, komentaruose susipažinsite su pilnu straipsnių turiniu ir kas svarbiausia, gali būti, kad iš komentatorių žinučių suprasite ir juodąją arba šviesiąją to straipsnio mintį.

  Kokybiški SEO straipsniai

  Taigi, kad lietuviai moka rašyti ir rašinėti savo mintis yra žinoma jau senei ir visiems, net ir tarnyboms, kaip sakytų pieš „sistemą kovojantys“ asmenys. Tačiau šis straipsnis ne apie patriotus ar bukagalvius vagis už vėliavos. Norime perteikti mintį, kad rašyti gali visi, tačiau kokybiškai rašyti sugeba ne visi. Greičiausiai, kad raštvedyba čia niekuo dėta, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris sėdi prieš monitorių ir spaudo pirštais klaviatūrą. Taigi, galima bandyti tvirtinti, kad geras straipsnio rašytojas tokiu netampa, tam reikia turėti ir „gyslelę“, kaip pasakytų profesionalai.

  Naudinga pasidomėti:

  SEO straipsniai

  Be komentatorių ar kitokių mažų ir smulkių internetinės erdvės šiukšlintojų yra ir kita grupė, kurie aplinkiniams siūlo įdomias savo intelektines paslaugas, kitaip tariant produktus, kurie vadinasi SEO straipsniai. Šie straipsniai yra vieno tikslo, tai įrankis aprašant įvairias internetines paslaugas su tikslu, kad kuo daugiau žmonių apie jas sužinotų. Daugelis šios paslaugos teikėjų mano, kad straipsniu pavadinti galima ir rašinėlį, tačiau itin kokybiško straipsnio parašymui yra reikalingi ne tik gebėjimai worde sudėlioti tekstą klaviatūros pagalbą, bet ir suprasti, ko reikia paieškos sistemų robotams, kad tekstą ar straipsnį priimtų ir įvertintų jį kaip kokybišką bei naudingą informacijos ieškantiems.

  Verta ieškoti kokybės

  Ne, rašinėlis nėra straipsnis ir juolab niekada netaps SEO straipsniu. Jei kam nors kiltų mintis pasiginčyti ar padiskutuoti garsiai, tai galima padaryti nesunkiai. Tačiau negaišdami savo ir Jūsų laiko norime pasakyti, kad ir šis ale straipsnis, iškėliau į viršų abi rankas ir pirštais padariau „zuikučius“, nėra aukštos kokybės, nes jis yra skirtas tam, kad jį atrastumėte ir paskaitytumėte, kodėl verta ieškoti kokybiško.

  Pirma. Kokybiškas straipsnis greičiau suindeksuojamas;

  Antra. Kokybišką straipsnį kaip draugišką priima ir robotai, todėl yra didesnė tikimybė, kad toks straipsnis greičiau atsidurs aukštesnėse pozicijose.

  Trečia. Kokybišką tekstą visada smagu skaityti nesvarbu, kad jis nėra parašytas laikantis aukščiausių reikalavimų kokybei.

  Ketvirta. Kokybiškas ir teikiamai robotų priimtas tekstas gauna didesniu įvertinimus.

  Penkta. Su kokybiškais straipsniais norimų rezultatų pasieksite ženkliai greičiau, nei su paviršutiniškais.

  SEO straipsnių talpinimas

  Kokybiškus straipsnius paliekant nuošalėje labai svarbu ir tai, kur ta kokybė bus patalpinta. Vien kokybiško straipsnio patalpinimo bet kur nepakanka, privalu jį taip pat talpinti į kokybiškus katalogus ar tinklaraščius. Todėl SEO straipsnių talpinimas kokybiškuose kataloguose garantuoja, kad kokybiškas SEO straipsnis turės maksimalią vertę.

  Kokybiškus straipsnius visada naudinga talpinti ir į kokybiškus blogus, panašius kaip ir Tavosiena.lt


 • SEO straipsniai ir jų nauda. Kiekvienas vartotojas sutiks ir prisipažins, kad bent kartą yra pasinaudojęs internetu. Jame bandė susirasti svarbios informacijos arba ieškomą prekę buičiai ar pramonei. Ir tikėtina, kad prekė ar paslauga buvo rasta nesudėtingai. Todėl atkreipkite dėmesį kieno pagalba tai buvo padaryta. Taip, internetas ir išmanusis įrenginys - faktas, tačiau be tekstų ar informacijos pateikimų apie prekes vargu ar tokias rastumėte. Todėl SEO straipsniai rašomu ir yra skirti konkrečios bei tikslios informacijos pateikimui.

   SEO straipsniai ir jų nauda

  SEO straipsniai yra rašomi ir turi 2 tikslus. Vienas iš tikslų yra informuoti skaitytoją norima tematika. Tai išsamus straipsnis, kuris apima svarbiausius kriterijus ir juos perteikia SEO straipsnyje kuo aiškiau. Kiti SEO straipsniai turi kitokią paskirtį, ne informatyvią. Jie yra skirti tam tikrų raktinių frazių stiprinimui paieškos sistemoje. SEO straipsniai yra rašomi tam ir taip, kad paieškos sistemų robotai/botai kuo aiškiau suprastų ir suindeksuotų straipsnį taip kaip nori SEO paslaugas teikiantys specialistai. Todėl nereikėtų painioti laikraštinių straipsnių su SEO.

  Naudinga pasidomėti:

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsniai yra talpinami įvairiose erdvėse. Vieni renkasi nemokamus katalogus, iš kurių gaunama mažiausiai naudos. Kiti renkasi mokamus ir talpina savo parašytus arba užsako straipsnių rašymą iš straipsnių paslaugos teikėjų. Ir toks SEO straipsniu talpinimas yra skirtas internetinio verslo stirprinimui, informacijos apie paslaugas ar prekes iškėlimui į paieškos sistemos TOP 10 pozicijas.


 • SEO straipsnių rašymas – paslauga, kuri naudinga tiek asmeniniams poreikiams, tiek verslui internete.

  SEO straipsniai:

  Vienas straipsnis su turiniu virš 300 žodžių – 6 EUR+PVM;
  Virš 400 žodžių straipsnio kaina – 7 EUR+PVM;
  Jei yra būtinybė, straipsniai virš 500 žodžių – 8 EUR+PVM.

  SEO straipsniai internetinių svetainių skiltims – puslapiams:

  Straipsniai iki 200 žodžių – 5 EUR+PVM;
  Straipsnis iki 300 žodžių – 6 EUR+PVM;
  Straipsnių turinys iki 400 žodžių ir daugiau – 6.5 EUR+PVM;

  SEO straipsniai ir pasiūlymas

  SEO straipsniai ar tekstai, kaip juos be pavadintume, jų vienodi – reikalingi tam tikri rezultatai siekimui internetinėje erdvėje. Todėl paskutiniu metu jaučiamas itin didelis pagyvėjimas straipsnių ir tekstų užsakymų SEO paslaugų srityje. Gali būti, kad sėkmingi verslininkai jau pasiskaitė straipsnių bloguose apie svetainės optimizavimą bei kėlimą, todėl tam tikras išvadas sau, kad be straipsnių jų verslas stovės vietoje, o internetinė svetainė neiplanko irma. Tokiems atvejams esame mes, SEO paslaugų bei įrankių kūrimo specialistai, kurie ne tik teikia SEO paslaugas, optimizuoja svetaines tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bet ir rašo geriausios kokybės straipsnius, kitaip svetaines jie straipsnius. Taigi, remdamiesi ilgamete SEO paslaugų teikimo patirtimi norime pasiūlyti savo paslaugas, kurių jums reikia kelti jokių abejonių. Mūsų profesionalūs straipsniai rašo ne tik sklandžiai ir pagal visus GOOGLE sistemos reikalavimus, bet dar prideda ir dalelę žmoniškojo faktoriaus – dalį savęs. Mūsų paslaugų kokybė nusivilti, o klientų pasiekti rezultatai daro mums didžiausią ir neįkainojamą reklamą. Todėl, kaskart, klientų reiklumas – visada mums pakelia siekimų kartelę vis aukščiau, nes tobulėjimui nėra ribų.

  Naudinga pasidometi:

  Tekstų kiekis ir įkainiai

  Taigi, Jūsų verslo ar jo informacijos sklaidai internete mes siūlome tokius straipsnius, kurių kainos yra priklausomos, suprantama, kad nuo kiekio ir straipsnių specifikacijos. Juk negalima lyginti straipsnio apie kelionę iš Vilniaus į Pabradę su straipsniu apie molekulės sandarą. Todėl tikimės, kad prieš tai darydami reikia nors sprendimą, būtinai susisiekite su mumis ir gali būti, kad mūsų pasiūlymas nebeleis Jums ieškoti kitų sprendimų bei galimybių.

  seo straipsnių rašymas

  SEO straipsnių rašymas

  SEO straipsniai ar  tekstai yra būtini, bet tik tada, jei juos rašo profesionalai!
  SEO rašymas yra labai populiari paslauga visame pasaulyje, todėl ji neaplenkė ir vis populiarėja ir Lietuvoje, nes SEO tekstai sustiprina galimybę iškelti internetines paslaugas į aukščiausią mokėjimą.

  Ką duoda SEO straipsniai?

  Pagal turimą statistiką ir ilgametę patirtį sunku paskaičiuoti 100 procentų įvairių naudą SEO straipsniai, nes GOOGLE veikloje yra labai daug duodamų ar naujausių sprendimų ir vis atnaujinami pakeitimai neleidžia tai kybišaikti ko. Bet, kad kiekvienai svetainei yra reikalingi SEO straipsniai – faktas. Kam ir kodel? Visų pirma, SEO straipsniuose, kokybiškai aprašytos Jūsų paslaugos padidina galimybę gauti didesnių pastangų. Tai yra, Jums nebereikės ilgai pasakoti ką siūlote savo klientams ir klientų įtikinti, kad jiems reikalinga ir gali padėti vienoje ar kitoje situacijoje, nes klientai, perskaitykite tokį straipsnį ateis ir susjokiu reikaki samo gavę informa. Todėl Jums tereikės paskaičiuoti norimos paslaugos kainą, pasakyti klientui ir nurodyti kaip Jus rasti. Ir kas gali būti svarbiau už informaciją klientui? Antras Pliusas, Kurį Galima Gauti IŠ Seo Straipsnio Yra Tai, Kad Jūsų Pozicijos Payskos Sistemose Bus Stipresnės, Todėl Yra Tikimybė, Kad Profesionaliai Suedaguotas Seo Straipsnis Ar Straipsniai Pakels Jūsų Paslaugų Temą Keliomis Pozicijomis Aukščių Konkurentų.

  Asmeninės kompetencijos išbandymas rašant

  Ar mėgėjiškai parašyti SEO straipsniai tinka norimo rezultato siekimui? Vienareikšmiškai, kad ne. Kodel? Atsakysime labai paprastai, kaip fiziologinių operacijų neatliekate ir taip apendicito nesioperuoja patys, taip ir SEO straipsniai, parašyti mėgėją nėra ta sritis, numatyta gaišti laiko išbandant save. Dėl šių priežasčių daug įmonių visame pasaulyje dirba tik su profesionaliu, atsakančiais už savo darbų kokybę. Todėl gaila tų klientų, kurie bando sutaupyti kelis litus tikėdami, kad SEO straipsnį gali parašyti patys, nes sugaišta ne tik laikas, bet ir straipsniai neduoda tos naudos, kurią tikėjosi.

  Straipsnių ir tekstų kokybė

  seo straipsniu rasymas

  Kokie SEO tekstai yra kokybiški? Į šį klausimą iš dalies jau atsakėme prieš tai bet nesikartojant galime išsakyti objektyvią savo nuomonę, kad kokybiški SEO tekstai yra tada, kai jie redaguojami specialistai, kurie nėra tik rašyti iSmoke gimnazistai ar studentai ir kaip rašinėlius pyškina kadaise Anderseno pasakas. SEO tekstai privalo atitikti tam tikrus GOOGLE sistemos reikalavimus bei standartus, kurie kaskart keičiasi ir būna vis nauji. Todėl šios srities ne specialistas vargu ar gali žinoti tai, ką SEO paslaugas teikiantys specialistai sužinojo prieš tai, vakar ar šiandien. Todėl SEO tekstų rašymas už 10 litų turėtų jums kelti ne mažą nepasitikėjimą kompetencija tų, kurie už mažą sumą gali pasiūlyti tik mokyklinio rašinėlio turinio tekstą. Kuris vargu ar gali vadintis SEO ir atlikti tas funkcijas, kurioms jis privalo būti skirtas.

  Taigi, SEO straipsnių ar tekstų rašymas nėra tik paprastos informacijos sukėlimas į elektroninį pagrindą. Tai itin kruopštus darbas parenkant tam tikras sakinio dalis ir žodžius, kuriuos norėtų rasti ir suindeksuoti GOOGLE sistema. Todėl dar kartą norime priminti, kad tekstas pasiektas norimus rezultatus ar straipsnius, nesugaištant tam laiko daugiau, nei sugaištant darbinius procesus SEO Straipsniai bei tekstai, atlikimui, privaloma užsakomi būti tik savo darbo išmanančioje ilgametėje turinčioje įmonėje. Šioje srityje sutaupyti nepavyks.

  Straipsniai SEO paslaugoms

  SEO paslaugoms atlikti, straipsniai yra reikalingi, bet jie nėra pagrindiniai

  Interneto erdvėje, galima rasti keliasdešimt arba net kelis šimtus, ar tūkstančius pasiūlymų, kurie skelbia apie SEO straipsnių ar tekstinėje rašymą įvairiomis temomis. Iš pirmo žvilgsnio, tai nėra blogai, nes konkurencija suteikia vartotojams galimybę rinktis, rasti mažiaus kainas, tik gausa, ne visada išlaiko aukščiausią kokybę. Kas atsiliepia ir SEO paslaugų įgyvendinimo stabilumui.

  Šiuolaikiškas verslas internete reikalauja vis naujų investicijų į marketingą, verslo plėtrą, ar stabilumo palaikymą. Todėl profesionalios  SEO paslaugos  dideliais žingsniais žengia glaudaus bendradarbiavimo su sėkmingais verslininkais link, nes be internetinio puslapio optimizavimo nepavyks užimti aukščiausių pozicijų interneto erdvėje. Šiuolaikiški verslininkai yra gabūs, imlūs informacijai, todėl papildomai vargo jie gali susirasti jiems informaciją, apdoroti ir įsisavinti ją bei panaudoti ir praktikoje. Tik kas liečia SEO, šios srities paslaugos ir puslapių optimizavimas, daugelis prašau patys pro šalį daug, kad jie gali tai atlikti.

  Internetinio puslapio optimizacija

  Taip, informacijos mokėjimo yra begalės, kurios nieko nedaro, tik moko, kaip tinkamai ir kokybiškai optimizuoti savo internetinę svetainę. Bet nė viename informaciniame šaltinyje nėra skelbiamas sąrašas, kokius darbus atlikus, kiek laiko užtrukus galima tikėtis ir laukiamų rezultatų. Kodel? Atsakymas labai paprastas. Taip kaip milijonieriai netampama perskaičius knygą: „Kaip tapti milijonieriumi“, taip netampama ir SEO specialistai perskaičius kelis ar keliasdešimt informacinių straipsnių apie visas būtinas SEO procedūras, pagal kurias įgyvendinamas  svetainės optimizavimas s

  Paslaugos ir GOOGLE

  SEO straipsniai yra viena iš daugelio paslaugų šios atlikimo sudedamųjų dalių. Todėl klaidinga manyti, kad užkariauti internetinę erdvę galima tik straipsniais. Galima pamanyti, kad internetiniame puslapyje, kurį nori optimizuoti tereikia prirašyti tik „blabla bla“ ir viskas pasiekiama. Ne, jau minėtų „bla bla bla“ ir rašinėlių apie nieką nebegali net pati GOOGLE sistema ir traktuoja juos kaip šiukšles. Todėl Nereiškia, Kad Gerai Rašinėlius Mokyklose, Ar Mokslo Darbus Dėlioję Studentai Gali Parašyti Pilnavertį  Seo Straipsnį  Ar Tekstą Srityje, Kur įgūdžiais įgaunami Tik Darbinės Praktikos Metu, O Teorinė Informacija Yra Prilyginama Tik Kaip Filosofinėms MINTIMS. Todėl specialistai, kurie rašo straipsnius įvairiomis temomis, tai jie daro remdamiesi  GOOGLE ir kitų mokėjimo sistemų reikalavimai, rekomendacijos ir savo ilgametės patirties informacinė bazė. Kuri nuolat yra atnaujinama, tobulinama (kas labai daug laiko rezultatų analizei) bei papildomai.

  SEO tekstai

  Taigi, SEO tektai yra svarbūs paslaugų atlikimai, bet be viso paslaugų atlikimo darbų sąrašo, jų eiliškumo įgyvendinant darbus, SEO straipsniai gali taip ir likti paprasta, pagal SEO reikalavimus parašyta sakinių dėlione. Tad naudinga žinoti, kad SEO straipsnių rašymas yra tik dalis paslaugų, kurios yra tiesiogiai susijusios su SEO optimizavimu.