• Greičiausiai sutiksite, kad rašyti gali išmokti kiekvienas. Tereikia šiek tiek užsispyrimo ir daug praktinių rašymo darbų. Tik parašę SEO tekstą ir jį patalpinę paskelbimui po tam tikro laiko suprasite ar jis tikrai buvo kokybiškas, kaip jį indeksavo paieškos sistemos algoritmas ir įsivertinsite naudą, kurią gali atnešti kokybiškai parašytas tekstas dėl SEO.

  Detalės, kurios lemia sėkmę rašant SEO tekstus

  Detalės, kurios lemia sėkmę rašant SEO tekstus

  Jei jau esate pramokę rašyti SEO tekstus ir siekiate dar didesnė naudos reikėtų dėmesį atkreipti į tam tikras detales. Pradžioje naudinga suvokti, kad SEO tekstas nėra straipsnis ir atvirkščiai. Todėl žinant teksto tikslą galima jį parašyti itin kokybiškai ir sulaukiant aukštų algoritmo įvertinimų bei reitingų. Taigi, SEO tekstai yra rašomi svetainių arba blogų viduje, bandant užpildyti tam tikrų prekių ar teikiamų paslaugų kategorijas. Tad turėtumėte suprasti, kad su straipsniu teksto lyginti net nereikėtų. Tai du skirtingi dalykai. Ir kokybiškų SEO tekstų rašymas neprasideda šiaip sau. Pirma jis privalo būti suplanuotas ir paruoštas rašymui pagal struktūrą.

  • Pasirenkama tema, kuri gali atsispindėti norimą pateikti informaciją tekste;
  • Pagal tematiką naudinga susirinkti raktines frazes, kurias vartotojai veda paieškos sistemoje tikėdamiesi rasti kuo daugiau svarbios informacijos. Tai nesudėtingai ir kas svarbiausia nemokamai galite atlikti pasinaudodami patogiu Google įrankiu: ads.google.com/intl/lt_lt/home/tools/keyword-planner/; Jums nereikės tyrinėti konkurentų ieškant frazių, kurios gal būt galėtų atitikti Jūsų rašomo SEO temą. Google Jums pati pateiks frazes, kurios gali atitikti Jūsų poreikius. Jums tereiks jas išsirinkti, kurios svarbiausios pagal prioritetą, o kurios yra tik papildomos;
  • Jei mokėtės mokykloje ir nepraleidinėjote lietuvių kalbos pamokų, turėjote praeiti rašinio, straipsnio, laiško ar kitų rašomų tekstų dėstymo eiliškumą. Tiems, kurie pamokas pramiegodavo, į mokyklą ateidavo tik į antrą pamoką ar pabėgdavo iš paskutiniųjų, kurios ir būdavo lietuvių naudinga tai žinoti. SEO tekstą sudaro įvadas, arba kaip sakytų specialistai trumpa įžanga ar teksto santrauka. Jos dėka vartotojas yra supažindinamas su teksto turiniu ir informacija, kurią jis ras skaitydamas. Kita dalis - informacijos dėstymas. Rašant SEO tekstus naudinga naudoti vieną ir tą pačią taktiką, pvz. galima užduoti klausimus ir į juos pateikti kokybiškus atsakymus. Taip tekstas taps patraukliu ne tik skaitytojui bet ir naudingu. Ko mes ir siekiame - teksto kokybės. Paskutinė teksto dalis yra išvada. Ji skirta Jūsų dėstomų minčių apibendrinimui bei įvirtinimui keliais sakiniais;
  • Raktinių frazių kiekis tekste. Vieni SEO specialistai bando tvirtinti, kad raktinių frazių tekste gali būti tam tikras procentas, kiti atvirkščiai, kad teksto kokybę galima pasiekti ir neminint pasirinktų raktažodžių. dalis tiesos yra abiejose pusėse, tačiau praktika rodo, kad itin aukštą kokybę rašant SEO tekstu galima pasiekti ir nenaudojant tikslių frazių - raktažodžių. Kadangi paieškos sistemos algoritmas yra pasiekęs vartotojo lygį ir kiekvieną tekstą gali įvertinti indeksuodamas individualiai, tekste galima aprašyti temą pakeičiant raktinių frazių laikus, pakeičiant sinonimais ir aplinkui apkalbant pasieksite kur kas geresnių rezultatų, nei kas antrame sakinyje minėdami frazes, kurios tekstui naudos nepridės.
  • Parašius tekstą, greičiausiai jį reikės patalpinti. Tai padaryti galima savo turimoje verslo svetainėje, o jei siekiama naudos svetainei, kad ji iškiltų paieškos sistemos reitingavime (SERP) patalpinti tekstus galima ir išoriniuose kataloguose ar taip vadinamuose bloguose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurie katalogai yra uždaro tipo, straipsniai juose yra suindeksuojami, nuorodos išeina, bet pats katalogas nuorodoms neprideda jokios liekamosios vertės. Tokie talpinimai yra laikini, po tam tikro laiko pakilę raktažodžiai pradeda kristi reitinguose, kaip musės papurškus aerozolio nuo museliukų. Tad norėdami patalpinti savo kokybišką tekstą būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kur talpinate, kitaip prarasite savo intelektinę nuosavybę, susimokėsite pinigus, o naudos taip ir nesulauksite.

  Naudinga pasidomėti:

  Taigi, kaip matote, detalių į ką atkreipti dėmesį rašant SEO tekstus yra nedaug, tačiau kiekviena jų yra labai svarbi siekiant maksimalaus rezultato. Todėl į tai atsižvelgdami ir keliasdešimt kartų pasipraktikavę tikrai parašysite itin kokybišką tekstą dėl SEO naudos tiek sau, tiek savo klientams, jei nutarėte pradėti teikti tekstų rašymo paslaugas.

    


 • SEO specialistai pastebi, kad ir Lietuvoje atsiranda vis daugiau tekstų rašytojų. Nors rašyti moka kiekvienas, deja, tinkamai sudėlioti SEO tekstą, kad būtų kokybiškas sugeba dar nedaugelis. Atmintina, kad SEO tekstai yra skirti paieškos sistemų algoritmo robotams, todėl rašomi pagal tam tikras taisykles, kitokias, nei standartiniai straipsniai. Todėl labai svarbu žinoti kaip išmokti rašyti kokybiškus SEO tekstus ar straipsnius.

  Kaip išmokti rašyti kokybiškus SEO tekstus, straipsnius

  Kaip išmokti rašyti kokybiškus SEO tekstus, straipsnius

  Kiekvienas norintis pradėti rašyti kokybiškus tekstus privalo perprasti SEO tikslus. Tai nėra tik minčių išdėstymas klaviatūros pagalba. Rašyti SEO tekstą svarbu pradėti surenkant raktines frazes Google įrankio pagalba: https://ads.google.com/intl/lt_lt/home/tools/keyword-planner/. Šis įrankis leis surinkti visus raktažodžius, kurie padės susiplanuoti kaip ir apie ką bus rašomas SEO tekstas. Tačiau tik surinktos visos raktinės frazės kokybiškos SEO teksto dar negarantuoja. Svarbu žinoti ir sudaryti rašomo teksto struktūrą, kuri standartiškai turi savo eiliškumą.

  • Įvadas - teksto pastraipa, kuri keliais žodžiais apibūdina viso teksto tematiką;
  • Minties dėstymas - tekste galima kelti klausimus ir į juos atsakyti konkrečiai. Naudinga atskirus klausimus atskirti kategorijomis ir skiltimis jas įvardijant pavadinimu;
  • Išvada - SEO teksto apibendrinimas veda prie išdėstytų minčių patvirtinimo, kodėl taip ir ne kitaip.

  Raktažodžių kiekis SEO tekste

  Vykdant aukščiau paminėtus SEO tekstų rašymo žingsnius svarbu nepamiršti ir raktinių frazių straipsnyje. Rašomas kokybiškas SEO tekstas įgaus kokybę juose įterpiant tam tikras raktines frazes. Svarbu atminti, kad pasirinkus Jums geriausią raktažodį jį svarbu paminėti įvade - viršutinėje straipsnio santraukoje, tai yra pirmoje savo SEO teksto skiltyje privalote jį paminėti. Kaip pavyzdį galite laikyti ir šio straipsnio pirmą pastraipą ir joje paminėtą frazę - pagrindinę žinutę skaitytojui: "kaip išmokti rašyti kokybiškus SEO tekstus ar straipsnius". Būtent šis sakinys ir pasitarnaus šiame tekste pritraukiant skaitytojus, kurie tikisi išmokti taisyklingai rašyti kokybiškus SEO tekstus, straipsnius.

  Naudinga pasidomėti:

  Su raktine fraze teksto santraukoje jau išsiaiškinome, tai veikia, jei tekste tikitės panaudoti daugiau raktažodžių. Tačiau svarbu žinoti, kad nenaudinga visus raktažodžius sukelti į vieną skiltį atskiriant juos tik kableliais. Teko pastebėti kai kurių svetainių apatinę dalį, kurioje yra sudėliotos raktinės frazės. Galvojantys, kad taip SEO tekstas taps kokybišku neverta. Algoritmas indeksuoja ne raktines frazes tekste, bet naudingus patarimus skaitytojui. Todėl kaip parasyti kokybiska SEO straipsni suprasite tik parašę, patalpinę ir algoritmo po suindeksavimo įvertinę jo pozicijas paieškos sistemoje. Pasirenkant naudoti itin daug raktažodžių straipsnyje ar tekste svarbu atminti, kad nebūtina vardinti tikslius raktažodžių žodžius. Visame tekstą galima kiekviename sakinyje paminėti po vieną kitą atskirą frazę, kuri bendroje SEO teksto žinutėje bus sujungta su visomis raktinėmis frazėmis ir taip įgaus kokybę neakcentuojant konkrečių ir tikslių raktinių frazių.

  Atgalinės nuorodos iš prašyto SEO teksto

  Parašytuose tekstuose yra suaktyvinamos nuorodos, kurių tikslas yra SEO optimizacija. Jos paskirtis yra stiprinti patalpintu tekstu ir jame suaktyvinta nuoroda kitą svetainę ar taip pat patalpintą SEO tekstą pagal tas pačias temas. Vėl gi, kaip pavyzdį galite paimti ir iš šio straipsnio. Kaip galima pastebėti, iš jo yra išeinančios 3 atgalinės nuorodos, kurios stiprina kitus atskirus tekstus. Išeinančių atgalinių nuorodų į išorę gali būti max. 3. Vidinių nuorodų į kitus aktualius straipsnius ar tekstus gali būti kiek norite, kiekis neribojamas. Svarbu aktyvinti nuorodas į svarbią informaciją vartotojams perduodančius.

  Taigi, kaip matote, išmokti rašyti kokybiškai, kad SEO tekstai neštų naudą vien tik paskaičius šį straipsnį vargu ar pavyks. Tačiau naudojant patarimus kaskart kai sugalvosite rašyti, praktika ateis savaime ir tikimės, kad ir Jūsų parašyti SEO tekstai gausis tokie kokių ir norėjote - kokybiški.

   

  Talpina SEO straipsnius


 • Straipsnių talpinimo į įvairaus lygio katalogus poreikis atsirado nuo to momento, kai Google sistema prisirinko reikiamą kiekį informacijos įvairiose srityse. Todėl naujai SEO tekstai, kad ir parašomi kokybiškai toje pačioje svetainėje jau nebuvo tokie efektyvūs kaip pirmieji patalpinti. Iš tokios situacijos SEO specialistai suprato, kad straipsnius galima talpinti į vis naujus internetinius puslapius ir taip iš jų gauti itin kokybiškų atgalinių nuorodų.

  Kur talpinti SEO straipsnius

  kur talpinti seo straipsnius

  Talpinti straipsnius nėra sudėtinga rasti kur. Tačiau kiekvieną talpinamą erdvę naudinga patikrinti. Kadangi iš talpinamo SEO straipsnio privali iškeliauti kokybiška atgalinė nuoroda į Jūsų svetainę, kokybišką privalo būti ir talpinamų straipsnių erdvė - katalogas. Naudinga žinoti, kad kuriant ar jau stiprinant savo sukurtą internetinį verslą galima stiprinti ir nemokamais būdais. Ir jei neišnaudojote visų nemokamo straipsnių talpinimo paslaugų reiškia, kad išnaudojote ne visus talpinimui skirtus SEO įrankius.

  Naudinga pasidomėti plačiau:

  Kokia SEO straipsnių talpinimo nauda

  Tik pradėję domėtis straipsnių talpinimu ir bandant atrasti naudą, kurią gausite ir Jūs, aukščiau parašytoje žinutėje galėjote suprasti. SEO straipsnių talpinimas yra skirtas atgalinių nuorodų kūrimui. Atgalinės nuorodos, atkeliaudamos į Jūsų verslo internetinį puslapį pradeda jį stiprinti pagal iš anksto surinktus bei straipsnyje aktyvuotus nuorodomis raktinių žodžius. Šio straipsnio raktinė frazė yra SEO straipsnių talpinimas, tačiau kaip matote, mes iš jo nedarome tiesioginių nukreipimų į naudą gaunančius straipsnius, stipriname gan senei patalpintus, kad "įkvėpti" naujos gyvybės. Tokiu  būdu yra stiprinamos jau egzistuojančios nuorodos ir kurti naujų nebereikia.

  Mokamos talpinimo paslaugos

  Jei nemokamas SEO straipsnių talpinimas pasibaigė ir norimų rezultatų nepasiekėte, akivaizdu, kad teks intis kitų veiksmų. Vienas tokių patiems rašyti straipsnius ir ieškoti platformų, kuriose jie būtų patalpinami atgalinių nuorodų kūrimui. Tačiau ir mokamas straipsnių talpinimas SEO tikslams savo verslui ne visada neša naudą. Kai kurie mokamų katalogų administratoriai nesistengia dėl užsakovų naudos. Juose aktyvios nuorodos neneša jokios naudos svetainei į kurį aktyvuota nuoroda. Tai nėra dofollow/nofollow, tiesiog aktyvi nuoroda neperduoda užsakovui talpinamo katalogo resursų yra visiškai "plikos". Nuoroda įrašoma į nuorodų skaičių, kurias gauna Jūsų puslapis po patalpinto SEO straipsnio, tačiau raktinės frazės paieškos sistemoje nuo jos nekyla.

  Talpinimo paslaugos iš IT turas

  SeoITturas.lt internetiniame puslapyje galima rasti talpinimo sąlygas bei kokią naudą iš to įgis Jūsų verslas internete.

   

   


 • Kiekvienas internete veikiančio verslo atstovas nori, tikisi ir planuoja, kad jo produkcija, paslaugos ar konsultacijos būtų dar labiau pasiekiamos, nei buvo. Todėl verslininkai, kurių internetinis puslapis yra tik sukurtas ar neoptimizuotas iš vidaus bei išorės atranda jam aktualią informaciją, kad SEO straipsnių talpinimas kataloguose, bloguose ar tiksliniuose informaciniuose šaltiniuose gali pakylėti jų verslą paieškos sistemoje. Taip, tai tiesa, talpinant SEO straipsnius tai galima padaryti sutaupant.

  Nauda iš talpinamų SEO straipsnių

   Visi, sukūrę internetinį verslą nori kuo didesnės naudos, juk ne veltui sakoma, kad investicijos turi atsipirkti su kaupu. Todėl jam padėti gali SEO straipsnių talpinimas, kurio pagalba puslapyje esanti informacija, prekės ar paslaugos bus pasiekiamos paieškos sistemos TOP 10 pozicijose. Kadangi vartotojai renkasi iš 10 + Google ads ketvertuko, suprantama, kad kiekvienas jų nori būti kuo aukščiau. Būtent šiam tikslui ir naudojamas SEO straipsnių talpinimas. Šios SEO paslaugos dėka yra sukuriamos atgalinės nuorodos į verslo puslapį pagal jam aktualius raktažodžius ir raktines frazes. Sukurta nuoroda stiprina informaciją pagal nuorodoje suaktyvuotą raktinę frazę ar aktualų žodį, taip verslo internetinis puslapis įgauna galią, kurią įvertinę paieškos sistemos robotai/bitai - algoritmas pakelia jį aukščiau TOP 10 pozicijų link. Taip pamažu kuriant atgalinių nuorodų tinklą sukuriama info bazė paieškoje, kuri sustiprina verslą maksimaliai ir patekus į TOP 10 konkurencijos zoną galima tikėtis, kad į Jūsų svetainę užsuks lankytojai, kurie ieško būtent tokios prekės, produkto ar paslaugos. Tad galima teigti, kad SEO straipsnių talpinimas yra vienas iš pagrindinių svetainės optimizavimo įrankių.

  Naudinga pasidomėti:

  Kaip atliekamas straipsnių talpinimas dėl SEO

  Pradžioje verslo atstovui naudinga įvertinti savo biudžeto galimybes. Teks sužinoti, kad patalpintas 1 straipsnis jokios apčiuopiamos naudos Jums neduos. Ypač jei internetinis puslapis yra sukurtas naujai, su nauju domenu. Jo stiprinimui tenka paaukoti beveik visus metus, jei biudžetas skiriamas nedidelis. Tad pirmas žingsnis yra biudžetas SEO straipsnių talpinimo užsakymui. Kadangi teks užsakyti ir straipsnių rašymo paslaugas, vien talpinimo paslaugos įkainių Jums nepakaks plano sukūrimui. Kadangi SEO straipsnių rašymo paslaugos prasideda nuo 10 eurų + PVM, o talpinimo paslauga apie 2-4 eurus + PVM, tai galima preliminariai paskaičiuoti, kiek gi gausis vieno SEO straipsnio talpinimo kaina.

  Turėtumėte suprasti principą, kad talpinimo kainos gali kristi priklausomai nuo kiekio. Todėl pasirinkus maksimalų SEO straipsnių talpinimo planą galima nemažai sutaupyti gaunant maksimalią optimizavimo naudą paieškos sistemoms. Tad SEO straipsnių talpinimo pradžia atsiranda dar net nesant kontakto su talpinimo paslaugas teikiančiais SEO specialistais.

  • Pradžioje išsiaiškinama užsakovo tematika, kurios straipsniai bus talpinami;
  • SEO specialistai nustatys ir raktines bei aktualias frazes, kurios bus suaktyvinamos atgalinėmis nuorodomis patalpintame SEO straipsnyje;
  • Nustačius užsakovo internetinės svetainės SEO būkle specialistai gali rekomenduoti ir talpinamų straipsnių kiekį remiantis praktine patirtimi;
  • Žinodami SEO talpinamų straipsnių skaičių čia ir sužinosite tikslią jos paslaugos kainą 1 straipsnio talpinimui arba viso projekto kainą;

  Taigi, pritrūko kantrybės vardinti visus žingsnius pagal kuriuos yra atliekamas SEO straipsnių talpinimas. Todėl bet kokiu atveju naudinga dėl šios paslaugos susisiekti ir pasikonsultuoti dėl galimos naudos savo internetiniam verslui.

  Kontaktai

  MB IT turas

  Tel. +37067726777

  El. paštas: info@itturas.lt

  Talpiname SEO straipsnius


 • Apie seo straipsnių naudą daugelis girdėjo, o yra ir nemažai tokių, kurie naudojasi jų teikiama nauda. Pastaruosius kelerius metus šios paslaugos paklausa išaugo ir toliau augs. Tiesa, daugelyje užsienio šalių šios tendencijos tęsiasi gerokai ilgiau, todėl pažvelgę į jų istoriją galime prognozuoti šių paslaugų klestėjimą dar ne vienerius metus. Kartu su šiomis paslaugomis augo ir straipsniu talpinimas. Tai dar viena svarbi paslauga, kurios dėka galime publikuoti seo straipsnius.

  Tam, kad straipsnį perskaitytų kaip įmanoma daugiau žmonių reikia gerai parašyto teksto. Į šią sąvoką įeina gramatikos ir stilistikos taisyklės, tinkama tema ir sklandus jos dėstymas. Taip pat svarbu tai, kad būtų ne per didelė ir ne per maža apimtis. Kalbant apie seo straipsnius geriausia rašyti ar užsakyti tokius, kurie yra iki 400 žodžių. Populiariausia apimtis – 300. Taigi, ribą nuo iki jau žinote. Sekantis etapas – raktiniai žodžiai. Juos reikia tinkamai parinkti atlikus konkurentų analizę. Taip pat svarbu ir tai, kad straipsnyje jie būtų tinkamoje vietoje. Atminkite, kad nepakanka tinkamai parašyto seo straipsnio. Jį reikia ir publikuoti viešojoje erdvėje. Tam puikiai tinka SEO straipsniu talpinimas specialiuose kataloguose.

  Naudinga pasidomėti:

   

   

   

   

  Jų šiuo metu yra labai daug. Kai kuriuose galima talpinti tik tam tikra tema rašomus seo straipsnius, pavyzdžiui, verslo tematika. Kituose yra įvairios kategorijos, todėl jums tik beliks pasirinkti tinkamą. Svarbu paminėti ir tai, kad vieni yra mokami, o kiti nemokami. Nors dažnai sakoma, kad visada reikia rinktis tik mokamus katalogus, tačiau vienos tiesos nėra. Kartais į nemokamą patalpinus itin kokybišką seo straipsnį sulauksite daugiau naudos, nei prastos kokybės į mokamą. Griežtų taisyklių čia nėra. Belieka pasikliauti specialistų rekomendacijomis.

  Prieš SEO straipsnių talpinimą reikia atidžiai susipažinti su katalogo taisyklėmis. Pagrindinė yra ta, kad reikia unikalių seo straipsnių. Tai reiškia, kad jie negali būti jau kažkur paskelbti. Taigi, jei jūs norite patalpinti 5 straipsnius į katalogus, tai su vienu neišsiversite. Turėsite užsakyti ar patys parašyti tuos 5 straipsnius. Priklausomai nuo katalogo, taisyklės gali skirtis. Vienur talpinamo straipsnio apimtis turi būti nuo 250 žodžių, kitur nuo 300 ir pan. Taigi, būtinai skaitykite reikalavimus.

  Įvairios seo paslaugos klesti. Labai svarbu žinoti, ko jums reikia ir tuomet rasti specialistus, kurie atliks kokybiškus darbus. Tuomet SEO straipsniu talpinimas nenueis veltui, o atneš didžiulės naudos. Tai paslaugos, kurios nekainuoja itin brangiai, o rezultatai tikrai geri.

  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique