• Nauda talpinant SEO straipsnius

  Kiekvienas internete veikiančio verslo atstovas nori, tikisi ir planuoja, kad jo produkcija, paslaugos ar konsultacijos būtų dar labiau pasiekiamos, nei buvo. Todėl verslininkai, kurių internetinis puslapis yra tik sukurtas ar neoptimizuotas iš vidaus bei išorės atranda jam aktualią informaciją, kad SEO straipsnių talpinimas kataloguose, bloguose ar tiksliniuose informaciniuose šaltiniuose gali pakylėti jų verslą paieškos sistemoje. Taip, tai tiesa, talpinant SEO straipsnius tai galima padaryti sutaupant.

  Nauda iš talpinamų SEO straipsnių

   Visi, sukūrę internetinį verslą nori kuo didesnės naudos, juk ne veltui sakoma, kad investicijos turi atsipirkti su kaupu. Todėl jam padėti gali SEO straipsnių talpinimas, kurio pagalba puslapyje esanti informacija, prekės ar paslaugos bus pasiekiamos paieškos sistemos TOP 10 pozicijose. Kadangi vartotojai renkasi iš 10 + Google ads ketvertuko, suprantama, kad kiekvienas jų nori būti kuo aukščiau. Būtent šiam tikslui ir naudojamas SEO straipsnių talpinimas. Šios SEO paslaugos dėka yra sukuriamos atgalinės nuorodos į verslo puslapį pagal jam aktualius raktažodžius ir raktines frazes. Sukurta nuoroda stiprina informaciją pagal nuorodoje suaktyvuotą raktinę frazę ar aktualų žodį, taip verslo internetinis puslapis įgauna galią, kurią įvertinę paieškos sistemos robotai/bitai - algoritmas pakelia jį aukščiau TOP 10 pozicijų link. Taip pamažu kuriant atgalinių nuorodų tinklą sukuriama info bazė paieškoje, kuri sustiprina verslą maksimaliai ir patekus į TOP 10 konkurencijos zoną galima tikėtis, kad į Jūsų svetainę užsuks lankytojai, kurie ieško būtent tokios prekės, produkto ar paslaugos. Tad galima teigti, kad SEO straipsnių talpinimas yra vienas iš pagrindinių svetainės optimizavimo įrankių.

  Naudinga pasidomėti:

  Kaip atliekamas straipsnių talpinimas dėl SEO

  Pradžioje verslo atstovui naudinga įvertinti savo biudžeto galimybes. Teks sužinoti, kad patalpintas 1 straipsnis jokios apčiuopiamos naudos Jums neduos. Ypač jei internetinis puslapis yra sukurtas naujai, su nauju domenu. Jo stiprinimui tenka paaukoti beveik visus metus, jei biudžetas skiriamas nedidelis. Tad pirmas žingsnis yra biudžetas SEO straipsnių talpinimo užsakymui. Kadangi teks užsakyti ir straipsnių rašymo paslaugas, vien talpinimo paslaugos įkainių Jums nepakaks plano sukūrimui. Kadangi SEO straipsnių rašymo paslaugos prasideda nuo 10 eurų + PVM, o talpinimo paslauga apie 2-4 eurus + PVM, tai galima preliminariai paskaičiuoti, kiek gi gausis vieno SEO straipsnio talpinimo kaina.

  Turėtumėte suprasti principą, kad talpinimo kainos gali kristi priklausomai nuo kiekio. Todėl pasirinkus maksimalų SEO straipsnių talpinimo planą galima nemažai sutaupyti gaunant maksimalią optimizavimo naudą paieškos sistemoms. Tad SEO straipsnių talpinimo pradžia atsiranda dar net nesant kontakto su talpinimo paslaugas teikiančiais SEO specialistais.

  • Pradžioje išsiaiškinama užsakovo tematika, kurios straipsniai bus talpinami;
  • SEO specialistai nustatys ir raktines bei aktualias frazes, kurios bus suaktyvinamos atgalinėmis nuorodomis patalpintame SEO straipsnyje;
  • Nustačius užsakovo internetinės svetainės SEO būkle specialistai gali rekomenduoti ir talpinamų straipsnių kiekį remiantis praktine patirtimi;
  • Žinodami SEO talpinamų straipsnių skaičių čia ir sužinosite tikslią jos paslaugos kainą 1 straipsnio talpinimui arba viso projekto kainą;

  Taigi, pritrūko kantrybės vardinti visus žingsnius pagal kuriuos yra atliekamas SEO straipsnių talpinimas. Todėl bet kokiu atveju naudinga dėl šios paslaugos susisiekti ir pasikonsultuoti dėl galimos naudos savo internetiniam verslui.

  Kontaktai

  MB IT turas

  Tel. +37067726777

  El. paštas: info@itturas.lt

  Talpiname SEO straipsnius