• Kur talpinti SEO straipsnius ir kokia veiksmo nauda

  Straipsnių talpinimo į įvairaus lygio katalogus poreikis atsirado nuo to momento, kai Google sistema prisirinko reikiamą kiekį informacijos įvairiose srityse. Todėl naujai SEO tekstai, kad ir parašomi kokybiškai toje pačioje svetainėje jau nebuvo tokie efektyvūs kaip pirmieji patalpinti. Iš tokios situacijos SEO specialistai suprato, kad straipsnius galima talpinti į vis naujus internetinius puslapius ir taip iš jų gauti itin kokybiškų atgalinių nuorodų.

  Kur talpinti SEO straipsnius

  kur talpinti seo straipsnius

  Talpinti straipsnius nėra sudėtinga rasti kur. Tačiau kiekvieną talpinamą erdvę naudinga patikrinti. Kadangi iš talpinamo SEO straipsnio privali iškeliauti kokybiška atgalinė nuoroda į Jūsų svetainę, kokybišką privalo būti ir talpinamų straipsnių erdvė - katalogas. Naudinga žinoti, kad kuriant ar jau stiprinant savo sukurtą internetinį verslą galima stiprinti ir nemokamais būdais. Ir jei neišnaudojote visų nemokamo straipsnių talpinimo paslaugų reiškia, kad išnaudojote ne visus talpinimui skirtus SEO įrankius.

  Naudinga pasidomėti plačiau:

  Kokia SEO straipsnių talpinimo nauda

  Tik pradėję domėtis straipsnių talpinimu ir bandant atrasti naudą, kurią gausite ir Jūs, aukščiau parašytoje žinutėje galėjote suprasti. SEO straipsnių talpinimas yra skirtas atgalinių nuorodų kūrimui. Atgalinės nuorodos, atkeliaudamos į Jūsų verslo internetinį puslapį pradeda jį stiprinti pagal iš anksto surinktus bei straipsnyje aktyvuotus nuorodomis raktinių žodžius. Šio straipsnio raktinė frazė yra SEO straipsnių talpinimas, tačiau kaip matote, mes iš jo nedarome tiesioginių nukreipimų į naudą gaunančius straipsnius, stipriname gan senei patalpintus, kad "įkvėpti" naujos gyvybės. Tokiu  būdu yra stiprinamos jau egzistuojančios nuorodos ir kurti naujų nebereikia.

  Mokamos talpinimo paslaugos

  Jei nemokamas SEO straipsnių talpinimas pasibaigė ir norimų rezultatų nepasiekėte, akivaizdu, kad teks intis kitų veiksmų. Vienas tokių patiems rašyti straipsnius ir ieškoti platformų, kuriose jie būtų patalpinami atgalinių nuorodų kūrimui. Tačiau ir mokamas straipsnių talpinimas SEO tikslams savo verslui ne visada neša naudą. Kai kurie mokamų katalogų administratoriai nesistengia dėl užsakovų naudos. Juose aktyvios nuorodos neneša jokios naudos svetainei į kurį aktyvuota nuoroda. Tai nėra dofollow/nofollow, tiesiog aktyvi nuoroda neperduoda užsakovui talpinamo katalogo resursų yra visiškai "plikos". Nuoroda įrašoma į nuorodų skaičių, kurias gauna Jūsų puslapis po patalpinto SEO straipsnio, tačiau raktinės frazės paieškos sistemoje nuo jos nekyla.

  Talpinimo paslaugos iš IT turas

  SeoITturas.lt internetiniame puslapyje galima rasti talpinimo sąlygas bei kokią naudą iš to įgis Jūsų verslas internete.